AOK-PA112AC
Product Name: 100W USB-C PD + USB-A 12W Power Adapter, Total 112W
Material: Flame-retardant ABS
Input: 100-240V, 50-60HZ
Type-C Output: 5V/3A,9V/3A,12V/3A,15V/3A,20V/5A
USB-A Output: 5V2.4A MAX
Dimensions: 120*58*21mm
Weight: 273g
Inquire Now None
Material: Flame-retardant ABS
Input: 100-240V, 50-60HZ
USB-A Output: 5V2.4A MAX
OCP/OVP/SCP/OTP protection
Dimensions: 120*58*21mm